| anonim_4396 a întrebat:

Ce afacere as putea face fara nici o >investitie?

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se poate sa nu investesti nimic, daca nu bani, trebuie sa investeti timp, inteligenta, putere fizica, etc. Da uite o idee grozava pe care a dat-o @manna :plimbatoare de caini!

mira
| mira a răspuns:

Chiar fara nicio investitie nu se poate. Poate ai un talent ceva si poti concepe si construi un lucru util si cerut pe piata.La ce te pricepi?

| obyk a răspuns:

FARA NICI O INVESTITIE NU POTI FACE NIMIC

ceva trebuie sa investesti

TIMP
BANI
STIINTA
PRICEPERE
TALENT

ETC

este imposibil sa demarezi o afacere fara a investi cel putin unul din termenii de mai sus!

daca vrei sa spui, POT SA-MI DEMAREZ PROPRIA AFACERE FARA SA INVESTESC NICI UN BAN? e cu totul altceva, altfel suna intrebarea

sunt foarte multe persoane care au facut afaceri de miliarde si au inceput cu mainile in buzunar, dar au avut idei, prieteni si char daca nu au avut nici un ban la inceput, s-au imprumutat, intelegi?

Răspuns utilizator avertizat
| cristianpopa a răspuns:

Exista doar cu investitii mici...http://popacristian.wordpress.com/oportunitati/

Răspuns utilizator avertizat
| 5000 a răspuns:

Nici una. In orice afacere investesti ceva, bani, ori munca. Tu alegi.

| manna a răspuns:

Buna! fara investitie nu poti face nimic, sa fiu mai explicita: investitie poate fi nu doar financiara, ci si factorul uman, timp, idee etc. Dar cu minim de bani poti face " pet walking ", iti trebuie doar timp, dragoste de animale si ceva anunturi pe blankuri in scarile blocurilor... bafta! happy

| manna a răspuns:

Anelaubed>>> multumesc pentru apreciere!

| ianacristian a răspuns:

Trimite un mail la ianacristian@yahoo.com,si iti dau eu linkuri unde poti sa iti faci cont si sa lucreze pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra aici ai 10 dolari pe clik http://www.tendollarclick.com/index.php?ref=wio3012

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am inceput sa fac bani pe net si pot spune ca sunt multumit.Nu te lua ca o sa castigi un dolar pe click! Nu e asa ca nu o sa vezi banii! Trimite un mail la kevin_costy@yahoo.com si promit ca nu o sa fii dezamagit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reprezentant avon, discount de pana la 30%, premii, competitii si multe altele. 0721304362, edydarkangel@yahoo.com

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN si/sau sa vizitezi siteul http://afacere.weblog.ro