| Rb6 a întrebat:

Cum s-ar putea incepe o afacere in Colectarea deșeurilor intr-un sat de munte unde nu este deloc investitie pe aceasta parte si nu exista nici macar containere pentru deșeuri? Ce ar presupune aceasta afacere si ce echipament mi-ar trebui?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pasul 1, fă rost de vreo una sută mii euro, iei o mașină de genul ăsta, da' nouă

https://autoline.ro/......5923879600

ceilalți pași vin de la sine, e ca la dans...

| Balalau95 a răspuns (pentru sierra1):

Si te mai si dai cu Mercedesu' si fluiera femeile dupa tine rolling on the floor

o afacere se incepe ca orice alta afacere, invatand cum sa faci afaceri, altfel nu iese nimic, sau mai rau, platesti si datorii toata viata tongue

| sierra1 a răspuns (pentru Balalau95):

Mesajul e că : dacă ai de unde și ce investi in Colectarea deșeurilor, treci la treabă, dacă n-ai, treci la impachetat semințe sau ceva asemănător

dar se pare că tu n-ai priceput asta...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Echioamentele costă milioane. Autospeciale, etc. Într-un sat de munte nu îți scoți investiția, presupunând că ai avea banii.