| Sh_AtÂt_Andrey_1998 a întrebat:

As vrea sa-mi deschid o mica afacere. Ce ar putea merge acum cu o investitie in jur de 4000-5000 euro in zona de sat. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

De exemplu:

1. Cărți electronice ( PDF sau e-book );
2. Programe audio;
3. Cursuri pe DVD;
4. Cursuri online;
5. Seminare;
6. Aplicații pe mobil;
7. Programe de membership;
8. Servicii de consultanță;
9. Coaching.

Acestea sunt cele mai importante și profitabile produse și servicii ce se vând online cât și offline.

Eu vând cărți electronice în format PDF.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O moara.Dar nu cred ca iti ajung banii astia.

| gratargratar a răspuns:

Crestere de animale - daca ai terenul necesar. Vezi planuri de afaceri, citeste.

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Salut, aproape orice începi eșuează, indiferent de câți bani ai, pentru că nu ai mai avut o afacere să știi cum merg lucrurile, așa că te sfătuiesc să nu cheltui acei bani pe care îi ai.

Dacă vrei să pornești o afacere, nu începi prin a te gândi ce ar putea merge, ce să vând, din ce să scot bani; trebuie să găsești o NEVOIE pe care oamenii o au și apoi să le oferi soluția la acea nevoie. Toate afacerile prospere se axează pe nevoile omului.

După cum văd ești din zona rurală, ca și mine, deci o afacere tradițională e greu de deschis, așa că te sfătuiesc să începi o afacere online, e simplu deși e mult de muncă, și nu ai nevoie de bani la început, după ce găsești nișa cu nevoia oamenilor ai nevoie de câteva zeci de lei pe lună să plătești hostingul site-ului și autoresponder, dar astea mai târziu.

Sunt multe de zis aici, dacă ești interesat de o afacere online și vrei să afli mai multe vorbim aici sau îmi trimiți email pe sanduadrian11@gmail.com

Eu am o afacere online deja și sunt pe cale să o pornesc pe a doua, care e un ghid despre cum să începi o afacere online de la zero fără bani.

Vorbim curând, Adrian.

| Sh_AtÂt_Andrey_1998 explică (pentru Sandu_Adrian_1992):

In ce ar consta o afacere online?

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns (pentru Sh_AtÂt_Andrey_1998):

Ce zici, te interesează o afacere online?

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns (pentru Sh_AtÂt_Andrey_1998):

De exemplu:

1. Cărți electronice ( PDF sau e-book );
2. Programe audio;
3. Cursuri pe DVD;
4. Cursuri online;
5. Seminare;
6. Aplicații pe mobil;
7. Programe de membership;
8. Servicii de consultanță;
9. Coaching.

Acestea sunt cele mai importante și profitabile produse și servicii ce se vând online cât și offline.

Eu vând cărți electronice în format PDF.