| Shavoo a întrebat:

Ce afacere pot incepe cu 10 -15 mii de euro?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Pai pe site-uri.gen okazii, 4tuning, cat mai multe.
dar prima data incerci...pui pe mai multe siteuri cat mai multe si vezi daca o sa -ti mearga si daca te suna cineva zici ca nu mai e pe stoc piesalaughing).

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Cu piese auto iti va merge foarte bine.
dar sa aduci masini din Italia sunt foarte ieftine, si iti spun din propria experienta.
tata asa face si are comenzi in fiecare zi...

| Shavoo explică (pentru davidtm):

Sa aduc masini radiate, sa le dezmembrez si sa vand aici piesele SH? La asta te referi?

| davidtm a răspuns (pentru Shavoo):

Da,sa aduci masini sh ...si sa le dezmembrezi. poate sa fie si fara acte, si fara o usalaughingsau ceva de gen...

| Shavoo explică (pentru davidtm):

Si unde o sa vand piesele? Cum imi fac clientela?

| davidtm a răspuns (pentru Shavoo):

Pai pe site-uri.gen okazii, 4tuning, cat mai multe.
dar prima data incerci...pui pe mai multe siteuri cat mai multe si vezi daca o sa -ti mearga si daca te suna cineva zici ca nu mai e pe stoc piesalaughing).

| BadSoGooD a răspuns:

Nu stiu.

| Shavoo explică:

Cum ar fi?

| Linda03 a răspuns:

O afacere cu oi.