| StefanDrg a întrebat:

Ce banca imi recomandati sa - mi fac card? ( pentru cumparaturi online imi trebuie )

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Eu am la Banca Transilvania. Nu au comisioane pentru depuneri sau retrageri de la bancomat, si niciun comision pentru carduri. Mie imi iau doar 1 leu pe luna pentru internet banking, dar te poti lipsi de el. Au cursuri valutare putin mai rele decat alte banci, deci daca vrei sa faci cumparaturi in alte monede poate o sa te afecteze, dar nici acolo nu difera extrem de mult.

| StefanDrg explică (pentru CuriousStuff):

Mersi happy imi fac si eu card la ei

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Locul 1 = ING, Locul 2 = Banca Transilvania, Locul 3 = Raiffeisen.

suntserios
| suntserios a răspuns:

ING sau BT au cele mai mici comisioane

| Cheama_Cristii_1993 a răspuns:

ING. Mi se par foarte buni. E 5 lei pe luna dar daca depui lunar peste 700 lei nu iti mai iau comision