| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei imi dati pentru un magazin tata a inchirian un loc pe un bulevard din capitala unde mai ae 2 magazine si mi-a propus sa ma gandesc la un magazin din care ar iesi ceva bani mentionez ca are deja 1 magazin materiale de constructii si 1 magazin de electrice

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pariuri sportive, brutarie_patiserie, produse naturiste, etc...

4 răspunsuri:
| AlexStanica a răspuns:

Thealchemist zice bine, insa si mai bine am vazut ca prin patiseriile, covrigariile.

| thealchemist a răspuns:

Haine ieftine, in curind vor fi probleme mari cu banii si oamenii obisnuiti nu isi vor mai putea permite sa cumpere nici macar de la supermarket.

| virusake a răspuns:

Daca te pricepi, orienteaza-te spre calculatoare. Merge surprinzator de bine...

Sau mai bine. Daca te pricepi la site-uri etc. Fa-ti un magazin online. Iar in acel sediu sa fie doar un centru de livrari + eventual depozit. tongue Pentru asta poti inchiria si undeva pe la periferie. Nu iti trebuie cine stie ce...

Daca e bine plasat poti deschide un butic, daca nu e prin preajma. tongue
PS: O adresa exacta imi poti da? happy

| Nu_6605 a răspuns:

Mai te lauzi mult?