| Serban_Radu_1994 a întrebat:

Ce magazine online au ca metoda de plata paysafecard? de preferabil categoria electronice. întreb asta deoarece am primit in nu de 500 lei in pinuri

1 răspuns:
| JoeVitollo a răspuns:

Salut!
Paysafe-ul este mai mult pentru jocuri, pentru steam, eu cel putin il folosesc pentru steam, daca doresti sa facem un exchange paysafe > paypal, poti sa ma anunti.
Iar daca nu doresti sa faci acel exchange, te poti informa din link-ul de mai jos ''Partenerii care accepta PaysafeCard''
https://www.paysafecard.com/ro-ro/paysafecard-utilizare/
Funda?