| PINKPERX2 a întrebat:

Ce site credeti ca ar merge sa fac? vreau sa dezvolt un nou proiect si nu am nici o idee, voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pentru ca sa ai o afacere care sa mearga...in cazul tau un site trebuie sa iti vina tie o idee si sa ai incredere!
2.Sa nu crezi ca cineva ii atata de retardat incat sa iti spuna tie ce sa faci...use you'r mind!

| Brotacelul a răspuns:

Propunerea mea e urmatoarea: gaseste un subiect care tie personal ti se pare interesat sau chiar si un subiect despre care ai dori tu sa afli mai multe.
Cand creezi ceva, acel ceva trebuie facut din placere, nu ca asa au spus altii ca trebuie facut.
Dupa ce gasesti subiectul cel mai potrivit pentru tine, iti sugerez sa-ti creezi site-ul cu www.ucoz.ro... eu folosesc platforma lor momentan si chiar sunt multumita de rezultate.
Mult succes!

| ema_2625 a răspuns:

Ar trebui sa faci un site despre cum sa il recuceresti pe cel care il iubesti de la distanta, daca este plecat in strainatate, un site despre iubirea si depresia, cum sa nu pari o pitipoanca cand iti alegi hainele, modele de iubire.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Fa-ti un blog...
Piata internetului este inca la inceput in Romania si in orice nisa ai intra vei avea loc

http://totuldespreweb.com/bani-pe-internet/cum-faci-bani-pe-internet/

| Adib123 a răspuns:

Http://3afaceri.blogspot.ro/ aici gasesti multe idei de afaceri online

| DarkBoy98 a răspuns:

Pai pe 3xforum.ro