| Аndreу a întrebat:

Cind incerc sa ma inregistrez pe www.neobux.com,imi cere Payza/PayPal Email: ce este acesta?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pentru platile pe internet exista posibilitatea sa-ti faci un cont care se numeste paypal, e un fel de portofel in care tu iti pui bani sa ai pentru plati la comenzile pe internet, ca sa nu-ti dai numarul de card/cont pe toate site-urile sa te trezesti ca ti-au spart contul si te-au lasat fara bani. ce intrebi tu iti cer acel numar de cont pentru plata produsului

| JBP a răspuns:

Sunt doua banci online te inregistrezi cu adresa de email de aceea iti cere adresa eu iti recomand sa iti faci payza iar daca tot ai inceput cu ptc iti recomand sa citesti http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......ra-de.html e o bara de surf in euro cu care te asigur ca o sa faci mai multi bani ca in neobux si aproape ca nu trebuie sa faci nimic :)

| Mihaela_Badescu_1973 a răspuns:

Pentru platile pe internet exista posibilitatea sa-ti faci un cont care se numeste paypal, e un fel de portofel in care tu iti pui bani sa ai pentru plati la comenzile pe internet, ca sa nu-ti dai numarul de card/cont pe toate site-urile sa te trezesti ca ti-au spart contul si te-au lasat fara bani. ce intrebi tu iti cer acel numar de cont pentru plata produsului