| Gumpy94 a întrebat:

Cine ma poate ajuta putin cu NEOBUX? Am introdus toate datele in afara de casuta Payza/PayPal Email: ca nu inteleg cum pot ei sa imi trimita bani pe mailul meu. Cine imi poate explica cum functioneaza? Mersi

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca nu intelegi acest minor amanunt te Sfatuiesc sa te lasi pagubas.ok?
Pai Bai copilule. iti faci cont pe Paypal.Dar inainte te duci la banca.iti scoti un card.smd..dar degeaba iti explic ca tot nu intelegi! Ai 18ani?

Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns (pentru Vlad89NN):

Prietene hai lasa te de chestiile astea ca i pierdere de timp!

Dar daca esti curios..intra pe linkul acesta si incearca..asta! ok?
http://www.probux.com/? r=silwian

Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns (pentru Vlad89NN):

Pai nu ti pot spune ca i am scos dar am facut cam cinci dolari, in doua sapatamani..deci..merita incercat...http://www.probux.com/?r=silwian ok?

Răspuns utilizator avertizat
| vartolome1 a răspuns:

Acolo in casuta aia scrii mail-ul cu care ai facut contul payza/paypal, atat. Insa, cum a spus VadTot, trebuie sa fii major pentru a-ti face un cont bancar in care sa poti depune banii din payza/paypal. Sau daca ai pe mama/tata care sa aiba card. Iti trebuie visa.

| Kibbuz a răspuns:

Nu trebuie sa ai 18 ani ca sa ai cont bancar... poti sa te duci cu parintii la banca si sa iti faca cont pe numele tau