| JustDareToDream a întrebat:

Cine doreste sa fie reprezentant Oriflame? Cadourile de bun-venit si nu numai, te asteapta, comisioane de pana la 40% si sansa de a-ti face propria afacere, prin recrutarea altor reprezentanti! Detalii la me_oriflame@yahoo.com.Alte avantaje:
- nu există comandă minimă;
- primesti cadouri de bun-venit si nu numai;
- produse de calitate;
- flyere cu oferte speciale;
- cadouri in functie de performante;
- ai la dispoziţie 18 zile pentru plata facturii;
-poţi sa îţi creezi propria afacere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza sa devin reprezentant oriflame add alexuta_sweet.girl plzz

3 răspunsuri:
| Comy_5328 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta cu site-ul deja ajut p cineva de la oriflame cu site si cu blogtongue

| TrixLove a răspuns:

Da...intr-adevar merita sa intri la Oriflame. EU am intrat si sunt de-o luna si sunt mai mult decat multumita. Totusi e mai bine sa mergi al tine in oras sa te inscrii si nu pe net, deoarece pe ent nu stii la cine pici, de aceea e mai ok sa cauti la tine in oras un sediu. Deci va recomand tuturor sa incercati Oriflame, deoarece merita.

| JustDareToDream explică:

Xorrys, nu este vorba de "la cine pici". Fiecare are contractul sau, comenzile sale, s.a.m.d. Si, da, merita sa intrii la Oriflame. Nimic de pierdut, mult de castigat.