| salvamarcostinesti a întrebat:

Credeti ca ar merge daca mi-as amplasa cateva tonomate de cafea in zonele aglomerate? se castiga din chestia asta?

Răspuns Câştigător
| cosmyna1 a răspuns:

Da dar trebuie sa fii foarte atent la locul unde il plasezi, sa nu mai fie altul prin zona, sau vizavi vreun magazin cu cea mai buna cafea din oras pentru ca atunci nu va lua nimeni de la tine.
Trebuie sa fii atent si in privinta lumii care calca pe acolo. Degeaba il pui la periferie, ca nu iti scoti nici investitia.
Si ca sfat poti alege sa plasezi tonomatul in fata unei confectii sau ceva de genul asta unde lucreaza omaneni, iar ei cand vor iesi in pauza vor dori o cafea.
Altceva?
Succes in afacerea ta si ti-as fi recunoascatoare pentru fundita

| salvamarcostinesti explică (pentru cosmyna1):

Da buna idee, mersi! funda cum sa nu :*

| salvamarcostinesti explică (pentru salvamarcostinesti):

Merci pentru sfaturi all

4 răspunsuri:
| pyr a răspuns:

Se pare ca nu vrei decat sa iti confirmi ca ideea ta e buna. Iti propun un experiment mergi la un "tonomat" din cel mai aglomerat loc pe care il stii si urmarestel timp de cateva ore dimineata si in pauza de pranz si dupa aia vezi daca merita sa investesti.

| Postoo a răspuns:

Se castiga extrem de mult! Faci Bani si cand dormi!