| bleakk a întrebat:

Credeti ca se pot face bani pe internet? Stiu ca poti lucra pt diverse companii si poti castiga multi bani, dar eu doresc numai 10-20 euro pe saptamana/luna...nu vreau mult. Aveti idei/sugestii?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| bleakk explică (pentru suntserios):

Suntserios,ma ajuti cu ceva? Cateva idei din care se pot face bani?

| suntserios a răspuns (pentru bleakk):

Inveti programare, seo, webdesign, scrii ceva articole... treburi din astea serioase

| T0T a răspuns:

Sunt site-uri pe care tot ceea ce trebuie sa faci e sa tot completezi niste formulare...Nu mai stiu cum se numeau.

| Vvistula a răspuns:

E greu Marketglory si in 2 3ani ajungi la succes, eu pot sa iti spun de youtube depinde ce postezi sa aiba vizualizari si apoi le monetizezi sau iti faci blog pe google si castigi bani.

| Xname a răspuns:

Da.Ai skype sau facebook? Exista un joc, in care chiar poti castiga bani.Simulezi viata unui om.Muncesti, lupti, mergi la razboi, etc.Ca sa nu crezi ca vorbesc dodii, uita-te la aceasta plata.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......0596_n.jpg

Eurosoft SYSTEM SRL este firma care a facut jocul MarketGlory. Apropo, te poti intregistra aici.
http://www.marketglory.com/strategygame/Energy96

Pentru mai multe detalii contactati-ma pe facebook sau skype. Facebook :

https://www.facebook.com/marius.catalin.5855

| Xname a răspuns:

Daca esti baty, astept sa ma contactezi pe fb ca sa faci banii mai repede.Intr-o luna ajungi la 3 euro ca incepator, apoi suma se dubleaza.

| Xname a răspuns:

Nu e greu. Tipul care a scos 45 Euro i-a scos in mai putin de 4 luni.Ideea e ca noi avem ponturi, tactici, pe care le dezbatem pe un grup de facebook. Daca stai si dai doar munca, e logic ca faci 10 euro pe an. happy