| RoxAnana a întrebat:

Credeti ca vom trece o data peste criza asta?

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dupa ce vor muri toti politicienii, poate. Desi mai au si ei copii, si se stie - "aschia nu sare departe de trunchi". Oricum, atita timp cit unii stiu sa traga foloase de pe urma crizei, nu cred ca va trece prea repede.

mira
| mira a răspuns:

Redresarea se va face lent, in multi ani de acum incolo.

| AnnaMariaaa a răspuns:

In ritmul asta si la cum este tara condusa nu prea credstraight face

| Andreea50 a răspuns:

Cu un guvern incapabil ca al nostru suntem si vom fi mereu in cadere libera. Ne prinde si pe noi cineva inainte sa ne prapadim de tot? straight face

| Andreea50 a răspuns:

Bebitza, de acord cu tine ca ar trebui sa fie prezenti la conducere si din astia mai tineri. Dar "boshorogii", "erodatzii", "vestejitzii" ce vor spune? Vor spune ca tinerii nu au EXPERIENTA. Si cu asta le inchide gura tuturor. Bine ca sunt bune ideile lor comuniste, barbare. Astia vor suge din noi pana vom pleca cu totii dincolo, in strainatate. Cel putin mie mi se pare cea mai tampita masura "anticriza" faza cu taierea salariilor si majorarea TVA-ului. Sunt de parere ca statul nu se va da jos din carca oamenilor pana nu va vedea vreo cativa (juma' de populatie) intrand in pamant din pricina nivelului de trai mizer ce se gaseste in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dupa ce va muri basescu! ( nici nu merita sa-i scriu numele cu litera mare! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dupa ce va muri basescu! ( nici nu merita sa-i scriu numele cu litara mare! )

| daηă a răspuns:

Trebuia sa dispara in 2009

eu ma tot intreb
nu sunt fabrici care fac bani? sunt
dar dc nu fac desteptii astia bani? dc?
asta nu stiu... mi-as dori sa iesim odata din criza asta.:-s

| me a răspuns:

Nu prea cred, suntem mult prea afundati ca sa mai iesim din ea.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da, in 2018.

| Cookiee9712 a răspuns:

Momentan nu. peste cativa ani poate happy

| ScarlatElenaa a răspuns:

Nu cred ca vom depasi prea curand acest moment dificil pentru noi si tara noastra.practic ar trebui sa trecem mult mai usor peste acest moment daca am fi avut oameni compatabili care ar fi stiut sa se descurce si sa faca din Romania o tara cunoscuta dar nu cum este acum cand te gandesti la Romania te gandesti la o tara criminalistica.in aceasta lume sunt tari mult mai criminalistice ca noi da rnu se vb de aceste tari cum se vb de Romania de ce? pentru ca persoanele care conduc acele tari au fost destul de destepte sa scoata in evidenta lucrurile bune nu cele rele cum fac unii sa nu dau exemple de cei din parlamentul romani care nu pot sa conduca o mica tara

| GameFobia a răspuns:

RPG.GTAMAFIA.COM

Marea Deschidere Luni 4 Iulie 2011

Mai multe detalii pe http://www.gtamafia.com incluzand ora deschiderii