| aniriiiiii a întrebat:

Credeti in astfel de anunturi? A incercat cineva?
Căutam Operatori calculator pentru publicare anunţuri!
Cerinţe:
- cunoştinţe minime PC
- necesar calculator + conexiune internet
- răbdare și seriozitate.
Nu este necesară experienţă.
Instruire gratuită oferită sub forma unor lecţii prin mail.
Program part-time.
Se oferă contract legal din start.
Acest proiect vizează piaţa americană a cărţilor electronice.
Pt. detalii trimiteţi textul,, info’’ la adresa: alexandra07ale@yahoo.com
Oferim şi solicităm seriozitate!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

S-ar putea sa fie echipa cu care am vrut si eu sa colaborez. Trimiti "info", primesti un mail care trebuie citit, ca sa gasesti caracterele "cheie" din care sa rezulte un cuvant. Asta ca introducere, ca sa dovedesti ca ai citit cu atentie toate informatiile. Apoi iti cer numarul de telefon. Mai departe nu stiu sa-ti povestesc, caci m-am oprit in etapa asta. Tu poti cere detalii, dar vezi unde te opresti. Cine stie ce date personale se cer pe viitor. La un loc de munca serios se precizeaza din start ce ai de facut. Nu te duc cu zaharelul. Nimeni nu te impiedica sa incerci sursa, sa vezi daca chiar merita. Povesti din acestea se scriu pe toate site-urile.