| Khizarix12 a întrebat:

Cu ce salariu credeți ca poți începe in Bucuresti dacă ai doua faculitați management si marketing si doua masterate? Aproximativ ma refer

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai taie din minciuna ca s-a dublat! laughing

| sierra1 a răspuns:

Cu salariul minim pe economie

http://www.calculator-salarii.ro/......oare-2022/

| haileewatson a răspuns:

Facultatile nu conteaza la salariu.
Depinde ce experienta ai si in ce domeniu vrei sa lucrezi. Vrei sa lucrezi in marketing sau in ceva diferit?
Daca nu ai experienta vei incepe cu salariul minim indiferent de cate mastere ai. Conteaza si marimea companiei. Logic ca corporatiile mari au bugete mai mari.

| ZyRRe a răspuns:

Salut! Pentru început nu o să-ți dea nimeni mai mult cu 200-300 lei decât minimul pe economie. Întâi trebuie să-ți evidențiezi cunoștințele. Sunt multe persoane cu facultăți, masterate care nu știu o boabă din ce au făcut la cursuri.