| Khizarix12 a întrebat:

Ce salariu credeti ca merita o persoana care are doua diplome de licenta, una in Management si una in Marketing, acum este la masterat, are 3 voluntariate de cate 2 ani fiecare, a fost implicat in concursuri in facultate, planuri de afaceri si etc. cu premii de locul 1 in bani multiple?
Ce salariu de inceput credeti ca poate sa obtina in Bucuresti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand nu exista asemenea persoana, cu 2 facultati si 2 masterate, asta-i prostie inventata de tine!

Salariu unuia cu masterat incepe tot de la 2000 lei si daca este capabil sa dovedeasca mai mult, i se va aplica o marire la salariu la efiecare an sau la 2 ani.

Uite aici sfatul experttului contabil:
https://www.facebook.com/reel/629906359125059

suntserios
| suntserios a răspuns:

Diplomele alea nu inseamna ca automat stii sa faci ceva si sa te vinzi bine ca sa meriti multi bani

| anonim3247 a răspuns:

Cred că maxim 3000 lei net vei obține și bonuri de masă.

| anonim3247 a răspuns:

Poți să cauți liniștit și în provincie ce vrei să lucrezi în București că tot la fel vei câștiga.

| anonim3247 a răspuns:

Un șef de magazin care are încasări foarte mari lunar are puțin peste 1300 de euro, adică 6500 lei net.

| AmandinaDragan a răspuns:

Diploma nu munceste. Ce stii sa faci mai exact. Si wc-ul public e plin de hartii.