| Rexofere a întrebat:

Cum as putea face bani fiind copil de 13 ani? Strang bani pentru un laptop de gaming si incerc sa-i obtin pana la vara, dar nu stiu cum sa fac rost de ei.

Răspuns Câştigător
| Geor123 a răspuns:

Buna, dacă ai jucării, haine, încălțăminte de când erai mic le poți vinde pe internet pe olx sau pe Facebook. Acum ca exista multe aplicații online - tik tok poți face live cu jocuri online, iar din donați de pe live poți sa mai strangi bănuți. Am văzut ca așa este noua moda, dar nu o sa faci o avere, dar poate ajuta

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu poți

| ReddY25 a răspuns:

Dar poți pune deoparte

| Rexofere explică (pentru ReddY25):

Poate daca muncesc la rude...

| OxyAliA a răspuns:

Bani la 13 ani nu prea ai cum să faci, decât să mai primești de la părinți, sau din alocație (dacă ți-o dă).