| Goguletzu a întrebat:

Cum as putea sa fac bani online exista vreo metoda?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate variantele sunt false, online te mint astia ca iti dau bani dar nu primesti nimic. Asa ca du-te la biroul de somaj si intereseaza-te de un post de munca.

| marianna17 a răspuns (pentru mgtow):

E o minciuna totala ceea ce zici tu aici.
Eu am incercat cu PTC-uri si nu dau "teaza".

| wintage a răspuns:

Se poate face. Eu pana acum am facut in jur de 2-3 sute RON dar e destul de multa munca. Si pentru castiguri constante trebuie sa te ti de munca!

| pcris a răspuns:

Investeste bani la bursa si tranzactioneaza pe cont online.

| maryusmono a răspuns:

Exista chiar mai multe metode. Documenteaza-te aici

www.bani-online.org

| GodBlessYou a răspuns:

Cu siguranta nu pe TPU.

| Goguletzu explică:

Cred ca o sa apelez la cazinourilaughing)

| lotus21 a răspuns:

Bai stiu o metoda.dai pe google.ro-cauti locuri de munca-te duci si muncesti mult norocccc

| marianna17 a răspuns:

PTC- Paid To Click
Dar se face putin si greu.

| Mihai_Liviu_1989 a răspuns:

Aici ai un site PTC (paid to click) care te plateste in RON ca sa vizitezi reclame. http://www.smart-click.ro/inv-xytte4OoKKiu

| carla2009carla a răspuns:

Nu stiu, daca afli ceva ma intereseaza si pe mine

| Blonndaaa a răspuns:

Pai iti faci propriul site... dar prima data trebuie sa platesti pentru. el. da dupa aia cu cat ti`l actualizeaza mai multe persoane primesti si bani dar depinde ce fel de site e big grin