| AnaTarnovean a întrebat:

Cum pot da un anunt de vanzare a unui apartament?

1 răspuns:
| my23ro a răspuns:

Ma gandesc ca vrei sa spui unde, nu cum.
Incearca pe site-uri de anunturi cum ar fi mercador, tocmai, okazii, publi 24 si multe multe altele.
Daca dai un search pe google gen...anunturi imobiliare, vei vedea ca rezultat al cautarii tale cele mai vizionate site-uri de gen.
Si daca totusi vroiai sa intrebi cum sa dai un anunt, pe aceste site-uri va trebui sa iti faci un cont si pe urma poti vizualiza anunturile celorlati pentru a-ti face o idee despre cum ar trebui sa sune anuntul tau.
Sa tii cont ca majoritatea site-urilor sunt gratuite.