| 00dey a întrebat:

Un site unde pot da anunt de vanzare medicamente? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

Lasa am cautat mai bine si uite aici http://www.i-medic.ro/anunturi/vanzari-medicamente

5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Poti face asta aici: http://www.i-medic.ro/anunturi

| Clawd3lw a răspuns:

Acum sa se vanda pastile la mana a doua laughing oh go on
Incearca pe tocmai.ro ca nu cred ca sunt site'uri pe profil

| gaina007 a răspuns:

Daca sunt ilegale...
vreau eu!

| dansatoarea a răspuns:

Pe farm.ro le poti doar cumpara dar eu cred ca le poti si vinde

| Ifrim_Romina_1986 a răspuns:

Am niste medicamente creon de vanzare