| vlad255 a întrebat:

Cum pot face bani din fotografiere sau arta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să faci bani din artă sau fotografiere? Am cîteva idei:
-Faci portrete, portrete ale celor mai mari vedete din lume
-Faci desene 3D,cu aceste desene faci bani la greu,pînă nu mai poţi.
-Şi despre fotografiere, ţi-aş recomanda să faci poze erotice, pe care să le vinzi mai departe, sau să faci un parteneriat, pozezi femei şi fete la o emisiune porno.

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Furi tablouri și le vinzi.
Serios!
Greu ajungi să faci artă în ziua de azi, care să îți și țină de foame. Adică să trăiești facând ceea ce îți place. Să fii apreciat, e mai ușor ( să primești likeuri pe fb) dar să îți cumpere lumea creațiile... Succes. Fă ceva nou. Pictează cu sosuri, fă colaje din mâncare ( care apoi să fie mâncate), pentru locații festive. ( precum ăia care sculptează în pepene roșu.)

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

Poti lansa anunturi in care oferi sedinte foto sau sa incerci sa-ti largesti orizonturile si sa pictezi chestii abstracte, da-ti frau liber imaginatiei si gaseste site-uri de arta (da exista) si poti sa-ti vinzi picturile online.

| SecretEye a răspuns:

Uite asa. Intri pe acest site http://pxlshot.ro
Tu concurezi la Fotografie si daca esti bun, ei te premiaza:) Frumos, nu?