| BoboKitty a întrebat:

Cum pot face niste bani pe perioada vacantei? Funda Garantat

Răspuns Câştigător
| MARIO_9577 a răspuns:

Te ajut eu sa faci ban...lasa mi un cosmote si vb pe mesinger id este firu_mario

6 răspunsuri:
| BoboKitty explică:

Alexspa77 sa muncesc ce sa muncescx?

| BoboKitty explică:

SAMILPROVO ce varsta trebuie sa ai?

| MARIO_9577 a răspuns:

ALI buna am cateva AFACERI CINSTITE VERIFICATE testate si ma mir cum sa ajut lumera pute, m vb pe mesinger if este firu_mario

| loveyouschatz a răspuns:

Http://www.fanslave.net/ref.php?ref=44005 te inregistrezi, iti trebuie sa ai si facebook si faci bani din clickurile de pe facebook. usor si foarte simplu

Răspuns utilizator avertizat
| alexspa77 a răspuns:

Sa muncesti!