| Alexeig a întrebat:

Cum pot face rost de bani împrumut rapid? Lucrez de 10 zile și nu sunt eligibil pentru un împrumut bancar momentan. Mama mea este bolnava și am nevoie rapid de minim 2000 de lei.
Orice sfat este apreciat. Nu sunt aici sa cerșesc, vreau doar sa aflu dacă am vreo opțiune de a face rost de banii respectivi pana pe 22 iunie. Dacă aveți vreun sfat legat de situația mea sau despre cum as putea face rost de 2000 de lei complet legat, va rog lăsați un comm.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te cu mâna intinsă la rude că IFN-urile te dezbracă

| Alexeig explică (pentru sierra1):

Scuze, nu înțeleg. Ce este un IFN?

| sierra1 a răspuns (pentru Alexeig):

Gugăl nu ajută?

Răspuns utilizator avertizat