| yoisss a întrebat:

Cum pot sa fac si eu mai multi bani ca salariul imi ajunge de pe o luna p alta m-am saturat de viata asta >>asa?LL

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

I-ati 2 servicii

| mgtow a răspuns:

Pleaca in strainatate sa te simti mai bine.

| BigV a răspuns:

Gaseste tu o solutie, nu exista o reteta! Tu esti cel care decide!

| AlexanderTheG a răspuns:

Toti spun ca nu au bani pana cand descopera afacerile online, faci bani usor comod de la tine de acasa si te implici cat de mult vrei tu nu ai sef si nu esti condus de nimeni pentru mai multe detalii vorbim pe mess alexandru_druta94 si poti vizita si websiteul meu pentru detalii www.afaceri-online-bani.cabanova.com

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! ai putea in timpul liber sa imparti pliante pe strada, sa devii reprezentant avon sau daca slujba ta dureaza putin ai putea sa-ti iei o a doua slujba cu jumatate de norma. Gandeste-te la ce te pricepi si ce iti place sa faci.succes si sper sa gasesti ceva!

| Vasile_Vasile_1979 a răspuns:

Hahaha normal ca nu iti ajunge cui iar ajunge 500-1000 de lei pe luna? Fara 4000-5000 de lei pe luna nu meritawinking