| gardianuf a întrebat:

Cum sa faci bani de pe pc, macar minim 1 $ pe zi fara chestii de alea cu referali... Funda

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Pay Per Install Intra pe CPAelites.com

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

Ai facut mai mult de 400$ intr-o luca cu prostia ta de joc? :l
Ia uite cat fac eu pe Pay Per Install : http://postimg.org/image/8iz9ra2ex/full/

| Pandhoraa a răspuns:

De ce nu completezi chestionare online?
e drept, nu castigi bani, castigi vouchere dar totusi, castigi ceva...
https://www.exprim.ro/

| Omnitrix a răspuns:

Trebuie să investeşti am investit 100$ si am facut 320 $ intr-o saptamana, deci merge! https://www.mypayingads.com/index.php?ref=20551

| Emy007 a răspuns:

Ca sa scoti bani de pe spinarea pc, trebuie sa si investesti.

Incearca cu jocuri, daca te pricepi gen sa faci hosturi

Bafta!

| dany61 a răspuns:

Scrie o poveste. Ofer intre 20-50 euro pe povesti tip ficţiune şi non-ficţiune. Lungimea minima 170 pagini, font normal Arial marimea 14, maxim 300 pagini.
Documentul poate fi in format.doc(word office) in care se pot include si imagini desenate manual(scanate si importate in document) sau digitale din propria creatie.Nu se accepta imagini sau idei provenite de la terte parti. Aproximarea pretului se face dupa review. Daca stii sa scrii in engleza pretul urca la 50 - 100 euro.
Povestile trebuie sa fie prezentate in formatul tipic tipului de literatura ales. Se cere profesionalism si inspiratie. Nu se accepta texte/idei copiate. Fara greseli gramaticale. Plata se face prin western union
dupa acceptarea lucrarii. Pentru mai multe detalii/intrebari trimiteti mesaj la email cumparpovesti@gmail.com