| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

145 răspunsuri:
| PhoeniXman a răspuns:

Se castiga bani dand click dar foarte putini. daca faci maxim 10$ pe luna clikuind ca nebunul zilnic... tot ce se spune pe net ca faci 100$ sunt basme, dar cel mai bine e sa incerci si sa vezi cu ochii tai cum sta treaba.

| Radulescu_Maryus_1992 a răspuns:

Daca s-ar putea toti oamenii ar fi bogati

| Daimler a răspuns:

Incearca mini joburi online. Sunt mai bine platite ca sistemul PTC.

| mgtow a răspuns:

Mai bine mergi la cineva sa il ajuti la pc cu programe sau faci ceva bun si primesti acolo un ciubuc, nu te bagi in prostiile astea care sunt pline de minciuni cu bani online.

| Tonita a răspuns:

Draga fetita parinti nu taiu zis ca bani nu cresc in copaci sau de ex:pe net.
Sunt niste sarlatani care vor sa te pacaleasca si in loc sa castigi pierzi mult nu incerca astfel de chiesti ca te vei arde rau.
Asa ca stai cuminte.
Serios daca ai putea face bani pe net Romania n-ar mai fi in criza deci tu decizi eu te sfatuiesc spre bine. Daca vrei poti sa dai funda numa intereseaza.big grin

| TuguiMihai1 a răspuns:

Toate aceste smecherii ce iti promit bani doar doar dand click-uri sunt smecherii.
Poti castiga bani doar avand un site ( insa pentru asta trebuie sa muncesti 2-3h/zi la site/ul tau )
Am un ghid despre asta pe care til dau gratis daca imi trimiti un mesaj privat.
Succes

| GnG a răspuns:

Citeste aici despre neobux cum functioneaza - Un articol foarte folositor - CHiar se fac bani daca ai rabdare - http://pubzone.ro/......click.html

| claudia74 a răspuns:

Incearca asta: www.munca-acasa.ws

| MARRY05 a răspuns:

Buna uite ce fac eu... mi-am facut un profil pe fb unde incerc sa vand haine http://www.facebook.com/Haine18

| claudia094 a răspuns:

Http://11term.com/ref.php?page=act/ref&invcod=33922 o metoda interesanta..nu ai nimic de pierdut

| Furca_Andrei_1992 a răspuns:

Incearca asta
http://www.viespar.ro/? reff=f3ceeae8d26d2fa50e63e98dde76aa4e

| maryusmono a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net?

Foarte bine. uite am cautat un site bun care sa te invete asta si ti-l recomand : www.bani-pe-internet.net

| avramalexandru a răspuns:

Http://how-tomake-money-online.weebly.com/
Am explicat aici cum reusesc sa fac bani prin intermediul internetului stand acasa.

| Luchyan_7446 a răspuns:

Uite aici un site http://bani-pe-net.wix.com/reclamapenet care iti arata niste stragegii in ale internetului si nu numai, eu am aplicat tot ce am vazut pe site si chiar a dat roade.

| boghy19 a răspuns:

http://join.nextads.ro/? ref=28148Raspunsul tau aici...

| sall11 a răspuns:

Incearca sa intri aici : http://www.fanslave.net/ref.php?ref=709804. Este un site in care faci bani doar din like-uri pe facebook sau follow pe twiter. Succes.

| aleks211 a răspuns:

Poti incerca Social Birth aici : http://socialbirth.com/? ref=10922 [Esti platit pe likeuri/viewuri/shareuri date spre diferite siteuri precum FaceBook, YouTube, Twitter, etc.

| FreundundM a răspuns (pentru AdrianoB):

Buna ziua. Eu stiu engleza destul de bine si pot sa traduc din engleza in romana, ai putea sa-mi zici ce site este cel mai convenabil si profitabil, si sa nu trebuiasca investiti? Ca am gasit unul dar trebuie sa platesti 24$ ca sa te inscri si sa incepi afacerea. Multumesc anticipat.

| anonimulcelebru a răspuns:

Poti face bani citind emailuri, nu trebuie decat sa deschizi emailul si clic in interiorului detail aici http://www.maildirect.ro/inregistrare/a667ca2b99a903542fea348942ab433c

Alte răspunsuri
| stroedaniel13 a răspuns:

Verifica pe www.munca-la-domiciliu.com

Am vazut acolo un articol foarte bun care te invata cum sa faci eficient bani din click-uri si reclame pe internet.

| ilie442 a răspuns:

Vrei sa castigi bani cu retele de socializare? Crazygood este o retea sociala care iti plateste bani pentru numarul de prieteni invitati.Te asigur ca merge. www.crazygood-ro.webnode.ro/ Pentru inregistrare: http://www.crazygood.com/refer/007ilie91u?

| ionut9121 a răspuns:

Inregistreaza-te pe probux si incepe sa castigi bani. E simplu, accesibil si nu necesita decat cateva minute pe zi, http://www.probux.com/? r=ionut9121

| geobmw a răspuns (pentru AdrianoB):

Sunt foarte interesat draga prietene. Da-mi te rog un mic semn la momentul pe care-l crezi potrivit la: georg.gher@gmail.com.

Cu respect geobmw.