| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

145 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine mergi la cineva sa il ajuti la pc cu programe sau faci ceva bun si primesti acolo un ciubuc, nu te bagi in prostiile astea care sunt pline de minciuni cu bani online.

| MARRY05 a răspuns:

Buna uite ce fac eu... mi-am facut un profil pe fb unde incerc sa vand haine http://www.facebook.com/Haine18

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metodă foarte bună de a face bani rapid și ușor este Task4job.
http://tasks4job.com/? refer=234965 oferă 25$ la înregistrare și 10$ pentru fiecare membru care-l aduci; Dacă aduci 10 membrii ai facut 100$;)

| Mihail2020 a răspuns:

Salut! Un inceput pot sa iti zic.
1 Jocuri de strategie daca in fiecare zii dai pe Munca (Work) si 10 lupte cu referali (Fight Referral) timp de o luna.
Iar cand iti faci multa experienta poti sa castigi mai repede pe zi normal faci 0.7 experienta dar se scade 0.2%zi deci faci 0.5 in total.
La minim 20 Euro poti sa-i retragi.
http://iup.ro/s/5637
Skip Ad This. la acesta:
http://733e31e6.urlbeat.net

2 Link inregistrare: http://is.gd/BJJREB
Descarca de pe Browser: http://www.mediafire.com/download/hqc25g85dosbqt6/View2.be+Browser.exe
Deschizi programul te loghezi si dai sa primesti credite pentru vizualizari.
1 Vizoalizare=1 Credit
15like=200 Credite=1.5$
Retragerile aicea se face doar prin Paypal.

3 Cum sa faci bani mai bine decat prin adf.ly, adfoc.us si alte site-uri care faci in cateva luni sau ani.
Cel mai bine castigi bani doar sa dea utilizatori sau prin traficul unui sait dar ei trebuie sa dea Skip Ad this (si castigi bani).
Retragerea se face automat si se duce in Paypal.
Link de inregistrare: http://is.gd/StJ5hE

4 Cum sa castigi bani din site-urile de socializare gen (Youtube, twiter, facebook, etc) simplu si usor le dai vizualizare, Like, subscribe, etc si tu primesti credite.
La 1$ poti sa ii scoti ai o gramada de site-uri iar daca intri in fiecare saptamana odata pe zi iti faci bani foarte repede retragerea se face prin Paypal.
Link de inregistrare:
http://bit.ly/1aLmQyq

Cele mai folosite cele mai bune site-uri unde chiar poti castiga sunt intre 5%- 50% de Romani pe aceste site-uri unde chiar castiga bani foarte usor din aceste site-uri.
Mult Succes la facut bani online.

| stroedaniel13 a răspuns:

Verifica pe www.munca-la-domiciliu.com

Am vazut acolo un articol foarte bun care te invata cum sa faci eficient bani din click-uri si reclame pe internet.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Citeste acest articol: http://www.bani-pe-internet.net/......-este-225/ si vei ajunge singur la concluzia daca merita sau nu sa incepi sa faci bani din click-uri.

| maryusmono a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net?

Foarte bine. uite am cautat un site bun care sa te invete asta si ti-l recomand : www.bani-pe-internet.net

| TuguiMihai1 a răspuns:

Toate aceste smecherii ce iti promit bani doar doar dand click-uri sunt smecherii.
Poti castiga bani doar avand un site ( insa pentru asta trebuie sa muncesti 2-3h/zi la site/ul tau )
Am un ghid despre asta pe care til dau gratis daca imi trimiti un mesaj privat.
Succes

| mariantos a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Buna ziua. Dati-mi si mie ghidul la enescu.marian58@gmail.com.
Va multumesc.

| norocos23 a răspuns (pentru TuguiMihai1):

Nu cred ca castigi bani dand click-uri

| CristiMC a răspuns:

Un joc din care puteti face bani este Market Glory. Puteti sa va inregistrati dupa link-ul urmator: http://www.marketglory.com/strategygame/CristiMCC.Pentru Detalii si indrumare ma gasiti pe skype la Cristian MCC / bumbbo.

| BrokenAngels a răspuns:

Cumpara lucruri si dale pe lajumate.ro mai scumpe!

| claudia74 a răspuns:

Incearca asta: www.munca-acasa.ws

| belcatalin a răspuns:

O metoda excelenta de facut bani pe net, fara investitii, chiar din prima zi, este foaarte noua aceasta metoda, venita din America, nu este aiurela.
Detalii pe:belcatalin@yahoo.com

| belcatalin a răspuns:

Bun gasit,
Se castiga foarte putin dand doar clic, eu am alte metode de bani pe net, mult mai banoase, chiar daca trebuie sa asteptam ceva timp, dar sunt foarte sigure. Cine doreste il astept la: belcatalin@yahoo.com

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O foarte buna optiune ar fi siteul http://bit.ly/2bhhW8y
Este in genul celor de la adfly. Tot ce trebuie sa faci este sa scurtezi link-uri catre articole interesante si sa le dai share.
Platesc bine si nu percep nici un comision!

| Tonita a răspuns:

Draga fetita parinti nu taiu zis ca bani nu cresc in copaci sau de ex:pe net.
Sunt niste sarlatani care vor sa te pacaleasca si in loc sa castigi pierzi mult nu incerca astfel de chiesti ca te vei arde rau.
Asa ca stai cuminte.
Serios daca ai putea face bani pe net Romania n-ar mai fi in criza deci tu decizi eu te sfatuiesc spre bine. Daca vrei poti sa dai funda numa intereseaza.big grin

| FreundundM a răspuns (pentru AdrianoB):

Buna ziua. Eu stiu engleza destul de bine si pot sa traduc din engleza in romana, ai putea sa-mi zici ce site este cel mai convenabil si profitabil, si sa nu trebuiasca investiti? Ca am gasit unul dar trebuie sa platesti 24$ ca sa te inscri si sa incepi afacerea. Multumesc anticipat.

| geobmw a răspuns (pentru AdrianoB):

Sunt foarte interesat draga prietene. Da-mi te rog un mic semn la momentul pe care-l crezi potrivit la: georg.gher@gmail.com.

Cu respect geobmw.

| geobmw a răspuns (pentru AdrianoB):

Draga prietene Adrianoß,
te-am citit cu mare atentie & mi-a placut tare mult realismul & clarviziunea ta.
De aceea, te rog mult de tot sa-mi dai un semn la: georg.gher@gmail.com ori la tel: 0763.752.711.

PS - numele meu este George & sunt din Bucuresti.

Multa, multa sanatate dragule.

| geobmw a răspuns (pentru AdrianoB):

Stimate Adrianoß,
ma gasesti la: georg.gher@gmail.com ori tel.: 0763.752.711. Te rog cotacteaza-ma!
Cu respect George.

| robert1423 a răspuns (pentru AdrianoB):

Imi poti da link-ul de la site-ul tau? Pentru ca as vrea si eu sa imi deschid un site de blog pentru a reusii sa fac bani, dar inca nu stiu cum sa fac un site. Ma poti ajuta te rog?

| AdrianoB a răspuns (pentru Tonita):

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

| Rockett a răspuns:

Oportunitate pentru timpul liber!
Aici Faci bani reali doar jucandu-te! Banii din joc ii transformi in bani reali; fa-ti cont aici:
http://www.marketglory.com/strategygame/Robert040785
Vrei sa castigi euro reali? Poti face acesti bani de pe telefon, laptop sau pc. Daca ai nevoie de bani si vrei sa ii faci rapid te pot invata.Tu doar inregistreazate prin link-ul de mai jos si tot ce trebuie sa faci este sa dai sa muncesti si 10 batalii zilnic, foarte simplu! Tu dai la munca si la batalii iar jocul o face singur!
1 munca + 10 batalii =2 lei doar din prima zi de joc, bani castigati foarte usor si repede.
Tot ce trebuie sa faci este sa intrii aici http://www.marketglory.com/strategygame/Robert040785, apoi bagi adresa ta de gmail si o parola de genul Romania@2017, te duci in adresa ta de gmail si cauti email-ul primit de la joc,dai pe link sa il activezi si bagi username-ul, numele tau complet, genul sexului si bifezi casuta caci accepti termenii ...Descarci aplicatia "Market Glory" de pe magazin play si te loghezi.Succes!
Vezi tutorialul : http://mgtutorial.wix.com/marketglory
Share va rog

| Mania1987 a răspuns:

Incearca http://urlad.co
Platesc de 10 ori mai bine decat alte pagini similare (gen adlfy)

| axell890 a răspuns:

Salut!
Inainte de toate hai sa ignoram ignoranta pe care o are AdrianoB fata de un site P.T.C. Daca el a auzit ca faci bani numai din reclamele vizionate insemna ca nu a avut treaba cu fenomenul.De aceea iti aduc la cunostiinta ca un site P.T.C cuprinde si alte surse de castig precum ar fi:task-urile, completarea sondajelor, comisione ce pot fi de pana la 8 ori mai mari de la persoanele aduse pe site plus alte 4 metode care pe care le vei descoperi in GHIDUL INCEPATORULUI. Asadar in total sunt 7 metode prin care poti strange bani cu ajutorul unui P.T.C.Toate acestea sunt oferite de liderului mondial Clixsense in GHIDUL http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html INCEPATORULUI

| Daimler a răspuns:

Incearca mini joburi online. Sunt mai bine platite ca sistemul PTC.

| mariantos a răspuns (pentru Daimler):

Dati-mi si mie cateva mini joburi online la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| mariantos a răspuns (pentru Daimler):

Buna ziua.Doresc detalii si inscriere la enescu.marian58@gmail.com.
Va multumesc.

| Arkadian93 a răspuns:

http://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=GDSWJubz

LADYS

- comandarea catalogului gratuit
- prezentarea acestuia cat mai multor persoane (colegi, prieteni, cunostinte etc)
- preluarea comenzilor pe baza catalogului si comandarea produselor pe site
- distribuirea produselor catre clienti.
- reducere pana la 42% la comandarea produselor (exemplu: la comenzi lunare de 600 lei castigul personal este de 210 lei)
- bonus nelimitat din vanzarile membrilor echipei formate
- program flexibil
- materiale gratuite (cataloage, seturi de testere, mostre, prezentari etc)
- inscriere gratuita
- transportul produselor gratuit
- comanda minima: doar 10 lei!
- Salariate, eleve, studente, persoane care doresc sa isi suplimenteze veniturile intr-un mod placut si usor
- Cei care doresc sa isi dezvolte o afacere care sa le genereze venituri periodice, formandu-si propria echipa de Reprezentanti
- Persoane dinamice care se afla la inceput de cariera si care pot invata foarte multe din aceasta activitate sau care au deja un job si au multe cunostinte interesate de achizitionarea produselor Lady's.
Inscrierea este gratuita, cataloagele si testerele ca si alte materiale de lucru sunt gratuite, astfel incat va fi foarte usor sa incepeti promovarea imediat.
Obtineti cele mai mari reduceri de pe piata: 42% din vanzarile proprii si pana la 20% din comenzile celor inscrisi de dumneavostra in echipa. Comanda minima de doar 10 lei!
Recomandati cataloagele altor persoane interesate sa devina Reprezentanti, inscrieti-le in echipa dvs si primiti bonus nelimitat din comenzile acestora, fara sa fiti conditionati de comenzile proprii. Banii se pot primi in contul bancar, la cererea dvs.
Compania va ofera gratuit cataloage, seturi de testere de parfum (4 seturi de cate 15 testere fiecare) si pliante necesare pentru a promova afacerea mai usor si pentru a obtine venituri mai mari. Cele 4 seturi gratuite de testere de parfum Lady's se primesc astfel:
set de testere nr. 4, la plasarea primei comenzi mai mari de 100 de lei
set de testere nr. 3, la plasarea primei comenzi mai mari de 200 de lei
set de testere nr. 2, cand suma comenzilor depaseste 600 de lei
set de testere nr. 1, cand suma comenzilor depaseste 800 de lei

| AlexandraSp a răspuns:

Poti sa faci bani cu http://www.viespar.ro/? reff=b210c71ec700bbde66f8c105f88a83cf
Este foarte rapid, nu ainevoie de foarte mult timp. O ora pe zi iti ajunge pentru a indeplini taskuri iar ei te platesc in functie de task. https://www.youtube.com/watch?v=N6FLu4CsgFk Aici ai un link unde vorbeste coordonatorul proiectului despre tot ce trebuie sa stii. Sper sa-ti placa si sa nu te descurajeri, banii se fac mai greu, dar se fac. Am vorbit cu persoane ce au primit bani. Sper ca te-am ajutat! :D

| Bigabi99 a răspuns:

Poti sa faci bani online fara investitie si acest site iti rapeste doar 10 minute pe zi.
Pentru mai multe detalii uite un videoclip ce te va lamuri cum sa faci banii.
https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

| Luchyan_7446 a răspuns:

Uite aici un site http://bani-pe-net.wix.com/reclamapenet care iti arata niste stragegii in ale internetului si nu numai, eu am aplicat tot ce am vazut pe site si chiar a dat roade.

| GnG a răspuns:

Citeste aici despre neobux cum functioneaza - Un articol foarte folositor - CHiar se fac bani daca ai rabdare - http://pubzone.ro/......click.html