| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

145 răspunsuri:
| TheGreenReaper a răspuns:

Intara aici cu ajutorul acestui sait am facut 20 $ in 2 saptamani :) http://banipenetsimplusirepede.blogspot.ro/......ni-pe.html

| realcashonline a răspuns:

Daca iti place sa pui bilete la pariuri iti recomand acest site: http://pronostic1x2.webs.com, iar daca vrei sa dai doar cateva click-uri pe zi si sa faci bani online (cu dovezi), iti recomand site-ul : http://market-glory.webs.com. Bani se pot face pe net, doar trebuie sa te informezi inainte sa pleci la drum. O dovada mai clara nu se poate arata, decat Mark Zuckerberg care cu un site (facebook) a facut miliarde de dolari. Deci... se poate face bani pe net.;)

| George_Cosmin_1990 a răspuns:

Sunt de ceva vreme pe acest joc, poate la inceput era plictisitor dar acum cand castig bani e mult mai frumos.
http://www.marketglory.com/strategygame/danut100500

| sall11 a răspuns:

Incearca sa intri aici : http://www.fanslave.net/ref.php?ref=709804. Este un site in care faci bani doar din like-uri pe facebook sau follow pe twiter. Succes.

| ToxicBoy94 a răspuns:

Salut! va ofer acest link: http://www.AWSurveys.com? R=1590554
veti face in jur de 4, 5 dolari pe zi in 5 min este cel mai tare site de facut bani online;) trebuie sa stiti putina engleza caci altfel este in zadar totul;) puteti folosi google translate daca nu va descurcati :) sper sa fi fost de ajutor pentru cei ce vor sa faca bani online;) eu am facut intr-o luna 600 dolari sunt destui de buni in Romania :) succes si va doresc o zi buna!

| izabella21 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/izabella21 inregistreazate cu incredere eu am scos 400 de euro intr-o luna.

| Francesssco a răspuns:

Http://urmator.ro singurul site de anunturi gratuite unde chiar poti sa faci foarte multi bani si mai mult iti poti promova anuntul gratuit. Mai multe informatii gasiti pe pagina oficiala de facebook a site-lui s au imi dati mie un e-mail si va voi spune ce sa faceti. Vreti sa faceti bani contactati-ma.

| uasal a răspuns:

Dacă o arzi aiurea pe net și îți place să vorbești cu oameni din lumea întreagă, măcar arde-o pe bani. E suficient să te loghezi 5 minute în fiecare zi. Dai share, like-uri și faci bănuți. Nu sunt foarte mulți, dar eu zic că îți prind bine. http://www.MonkyTalk.com/whzon/franMgr/postForGold.php?gold=533016

| ionuttiba a răspuns:

Bani se fac de la domiciliu foarte useor doar trebuie sa dai clik

| ionuttiba a răspuns:

Sunt de acord cu tine poti face bani pe internet dar trebuie sa ai grije si pe ce dai clik pe întrebării

| Marcovschi a răspuns:

Buna. Este vorba de un site online marketing unde primesti 5 video/zi care trebuie sa te uiti la ele si apoi sunt 14 intrebari opiniie tale despre video este vorba un video clip de 1 minut. Daca te intereseaza trimite adresa de email si eu trimit link de registrare. 3 euro/ video. Multumesc. Mai multe informatii exacte pe site.

| oana2415 a răspuns (pentru Marcovschi):

Andreioana24@yahoo.com

| Mfight45 a răspuns:

Https://pray4bucks.com/? ref=albulica
Cel mai ușor mod de a face BANI cu un ptc poți ajunge și la 5$ în 2 zile. Dacă te-ai saturat sa te chinui cu 0.005$ ăsta este ceea ce cauți. Nu ai nimic de pierdut pentru 20 minute pe zi chiar poți face ceva bani.

| JoKeRu07 a răspuns:

Uite acici ceva mai simplu
http://meinungup.com/? ref=1122712
poti face si 50 e pe zi poti sa ma contactezi pentru mai multe detalii la id. csvirrus@yahoo.com

| Juniorr a răspuns:

Cat timp stai pe la calculator, incarca asta: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Seniorr si fa niste banuti in plus,trebuie sa te intregistrezi si sa lasi o bara sa ruleze pe desktop,site-ul e in engleza,gasesti acolo mai multe detalii.
Cand te inregistrezi la "State"-alege [not selected}, iar "Country" si restul, tara si adresa ta! Succes.

| Dogaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Daca vrei sa faci bitcoin repede si sigur intra pe cel mai vechi si sigur site acceseaza acest link si incepi sa castigi garantat https://freebitco.in/? r=12920422

| oana2415 a răspuns:

ToxicBoy94,Imi poti spune mai exact ce trebuie sa fac pe acest site?

| Kristheen a răspuns:

Http://important-news.net16.net este un site cu mai multe variante de a face bani online doar fii atenta la detalii, crede-ma eu asta fac ...si merge.succes

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Ce faci

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Sa dai like

| Rin_Flo_1998_CLpv a răspuns:

Sa urmăresti pagini

| Albu_Alex_1997 a răspuns:

Vrei sa faci bani de acasa si nu sti cum? intrati in link-ul de mai jos si ai sa gasesti solutia! 3$ pe zi in doar 20 min.
Tutorial:https://www.youtube.com/watch?v=3Ki6b5mpoaM
Daca aveti vreo nelamurire contactati-ma la adresa de mail facusto_cs@yahoo.com sau pe facebook:https://www.facebook.com/alex.albu.12

| Alex00Y a răspuns:

Companie din Germania care plateste pe Pay Pal, Skrill si cont bancar

Toate detalile aici: http://youtu.be/2nXmhQVSkJs

| zuri0000000000000000000000000000000 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=2dc127ed136ea67eebd6380d0ddacd89