| KidDw a întrebat:

Cum trebuie aplicat fondul de ten pentru a rezista mai mult big grin?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| nico1988 a răspuns:

Buna! Aplica o baza pentru machiaj si peste fondul de ten o crema coloranta.Iti recomand baza pentru machiaj de la Oriflame Giordani Gold si crema coloranta de la Very Me.Pentru detalii da add nicoleta_ciobanu88@yahoo.com

2 răspunsuri:
| thelordofthedrinks a răspuns:

Cu grija.

| KidDw explică (pentru thelordofthedrinks):

Da. asa ziceam soo. te simntii pe invers?! de fapt esti nu te simnti! Scumpete! Papushel smug

| nico1988 a răspuns (pentru KidDw):

Buna! Aplica o baza pentru machiaj si peste fondul de ten o crema coloranta.Iti recomand baza pentru machiaj de la Oriflame Giordani Gold si crema coloranta de la Very Me.Pentru detalii da add nicoleta_ciobanu88@yahoo.com