| Eukaw a întrebat:

Daca ar fi sa incepeti o afacere, in ce anume v-ati baga? Detaliati.

8 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Filme? bagi cateva zeci de mii euro scoti milioane.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In alimentatie, pentru inceput nu e ceva chiar profitabil, vreau sa vand ceva natural si gustos(gem de exemplu), daca e natural e destul de greu sa te extinzi, dar cu timpul daca produsul devine celebru poti avea comenzi pentru cine stie cine si ii mai cresti si pretul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti se pricep in afaceri

| unprietenaproape a răspuns:

Daca ai avea numai 50 de lei si vrei sa ii inmultesti. ce ai face cu ei?

| Eukaw explică (pentru unprietenaproape):

Ti i-as da tiehappy

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Pacanele laughing)

| Harley18 a răspuns:

As vinde haine. tongue

| ălacumarfa a răspuns:

Cu tot cu detalii, m-as baga in ceva din care as putea sa si ies.