| Pascu93S a întrebat:

Daca deschizi un magazin la inceput cand incep distribuitori sa ti aduca marfa,de exemplu de la cei care iei bere sau daca iei inghetat iti dau lazi, vitrine frigorifice gratis?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta depinde de fiecare distributor in parte. Cei de la Timișoreana oferă în mare parte frigidere și bannere pentru magazin. Dar și cei de la Borsec am văzut. Vorbești cu ei când închei contractul și afli acolo tot ce dorești.