| Gurgiu a întrebat:

Daca fac abonament la altex la Samsung galaxy s7 trebuie sa dau bani pentru a primi telefonul? Sau doar plătesc bani pe luna!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Altex nu face abonamente, faci rate si platesti lunar, Vodafone, Orange, telekom, rds ofera la abonament si platesti lunar abonamentul

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu recomand s7 mai bine s8

| Gurgiu explică (pentru RAY):

Da dar eu te intreb daca imi fac rata de acolo plătesc bani pentru tlf sau doar rata pe luna?

| RAY a răspuns (pentru Gurgiu):

Tu platesti in fiecare luna o rata pentru banii luati, aia isi dau banii tu poti face ce vrei cu ei, repet s7 nu merita cumpara s8 in 12 rate fara dobanda nu-i
o avere

| Gurgiu explică (pentru RAY):

Ba frate tu nu intelegi eu te întreb cand imi da aia tlf trebuie sa le dau alti bani in afara de rata aia pe luna?

| Gurgiu explică (pentru Gurgiu):

Adica mai dau bani pentru tlf sau doar bani pentru rata?

| RAY a răspuns (pentru Gurgiu):

Mai dai man logic

| saxofonistu87 a răspuns:

Iti recomand Germanos.Eu mi-am facut abonament la ei pentru un telefon Samsung