| Roman_Claudiu_1988 a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar un lantisor de 300 lei din america ce taxe vamale platesc si cum le platesc? Dau funda

3 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Pai, daca il iei de pe net atunci site-ul care ti-l vinde iti pune automat la pret toate taxele si tot ce trebuie, si la final tu vei plati pretul initial de 300 de lei + transportul + taxe vamale si ce cheltuieli mai sunt.

| Adi88 a răspuns:

Da dc nu ti ei de la noi din țară că iesi mai ieftin.

| Roman_Claudiu_1988 explică (pentru Adi88):

Nu sunt site uri in Romania sau in europa care se ocupa cu asa ceva deci