| myst3r a întrebat:

Dau la schimb un cont de minecraft premium cu Id:SkyGamer1999 pentru un cont de steam cu Cs:Go si cu iteme pe acesta.Acest cont de minecraft ar valora cam 17 euro deci as dori iteme pe Cs:Go in valoare de 7 euro. Contul de minecraft nu are ban pe nici un server cunoscut. Negociabil, pentru detalii dati-mi un mesaj pe facebook la Sucurei Robert.

Răspuns Câştigător
| Jessica_RaLu_1988 a răspuns:

Urmareste zilnic site-ul https://gamesandmoviesonline.wordpress.com/ si nu te vei plictisi niciodata. Stiri de peste tot din lume nu doar din Romania si informati utile la zi. Va astept acolo