| LaurFLOREA a întrebat:

De ce credeti ca oamenii nu fac bani in mediul online?

Nu sunt motivati suficient pentru a face bani sau nu cunosc metode prin care sa faca bani online?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu au cunostintele necesare, fiindca nu au experinta in acel domeniu, ori nu-i ajuta creierasul, profesia, fizicul, vocabularul samd.

Motivarea personala nu are nici o treaba cu pututul ala, ca poti sa fii super- motivat dar tu sa nu ai decat 8 clase generale, fara pic de cunsotinte pentru mediul online, nerealizand nimic in final.

ca sa faci ceva in viata trebuie sa te duca capul si sa ai putere de invatare imensa, ca numai aia iti poate deschide cai bune si banoase: cunoasterea, invatarea, experinta de lucru samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca banii in online nu se fac chiar asa usor cum ai tu impresia.

| johnnny123 a răspuns:

Pentru a face bani în online ai nevoie de ceva mai mult decât un calculator cu acces la internet.

Ai nevoie de competențe reale, iar alea se câștigă foarte greu și puțini sunt cei capabili și dispuși să depună efortul necesar pentru a le dobândi.

| MiruD a răspuns:

Pentru ca vor rezultate peste noapte.
Iar ele vin în timp.
De asta multi renunță foarte repede.

| Trioda a răspuns:

Fii realist,
cine este prost sa isi faca publice castigurile?
Deci, chiar daca fac bani, nu se dau in spectacol, etc, de teama impozitarii etc.

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Tocmai pentru ca vor sa faca bani.
Cand banii sunt motivatia, ei nu vin. Cand esti prea obsedat de bani, ei te resping, la fel ca femeile.
Tu trebuie' sa fii obsedat sa aduci valoare in societate, un plus, ceva ce rezolva probleme. Apoi vor veni si banii.
Banii sunt rezultatul unei tranzactii :dai ceva, ins chimbul unui produs oferit, sau a timpului si energiei tale. Plus ca pentru a face bani online e mai greu decat offline, prin munca "normala", nu e pentru orice- necesita investititie initiala si un risc.
Plus ca depinde ce intelegi prin a face bani :a castiga un salariu normal printr-un job, ocupatie, meserie, sau vrei sa devii milionar : daca nu esti nici macar la prima etapa, adica cu un job simplu, e imposibil sa sari la a doua. Pentru a "face" mai multi bani, trebuie sa castigi deja minimul pentru a supravietui la momentul actual.

| totredus a răspuns:

Cred ca mulți renunță deoarece rezultatele nu vin imediat. Mulți nu vor sa investească nimic. În cele mai multe situații banii se fac investind, dar exista și situații în care poți reuși și fără sa investești. Secretul e perseverenta. Bine ca se îmbogățesc pe Fiverr toți de prin Pakistan, Afganistan și alții de prin părțile alea de lume și se pare ca romanii nu prea. Vezi un articol despre Fiverr aici: https://totredus.ro/stiri/castiga-bani-fiverr-romania/

| NikkyLilian a răspuns:

Mi nombre es Lilian N. Este es un día muy feliz en mi vida debido a la ayuda que me ha brindado el Dr. Saguru al ayudarme a recuperar a mi ex esposo con su magia y hechizo de amor. Estuve casada durante 6 años y fue tan terrible porque mi esposo realmente me estaba engañando y estaba buscando el divorcio, pero cuando encontré el correo electrónico del Dr. Saguru en Internet sobre cómo ha ayudado a tantas personas a recuperar a su ex y ayudar a arreglar la relación. y hacer que la gente sea feliz en su relación. Le expliqué mi situación y luego busqué su ayuda, pero para mi sorpresa, me dijo que me ayudaría con mi caso y aquí estoy ahora celebrando porque mi esposo ha cambiado totalmente para siempre. Siempre quiere estar a mi lado y no puede hacer nada sin mi regalo. Realmente estoy disfrutando de mi matrimonio, que gran celebración. Seguiré testificando en Internet porque el Dr. Saguru es realmente un verdadero lanzador de hechizos. ¿NECESITA AYUDA ENTONCES CONTACTE AL DOCTOR SAGURU AHORA POR CORREO ELECTRÓNICO: drsagurusolutions@gmail.com o whatsapp +2349037545183 Él es la única respuesta a su problema y lo hace sentir feliz en su relación. y también es perfecto en
1 HECHIZO DE AMOR
2 WIN EX VOLVER
3 FRUTO DEL ÚTERO
4 PROMOCIÓN DE HECHIZO
5 PROTECCIÓN CONTRA HECHIZOS
6 HECHIZO DE NEGOCIOS
7 BUEN HECHIZO DE TRABAJO
8 HECHIZO DE LOTERÍA y HECHIZO DE CASO JUDICIAL