| JusTPauL a întrebat:

Stiti ceva metode de a face bani online?

16 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Da, doua eficiente
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva programare, design (web in specila), marketing si comert online

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

+ SEO, content writing... si multe altele.

| costan a răspuns:

Cele mai bune metode si dovezi de plata gasesti aici: http://bani-net-azi.ro

| DarkLaden a răspuns:

Neobux

| Moron a răspuns:

O metoda foarte buna de a face bani este aplicatia Peko. Eu fac 10$ odata la 4 zile. Puteti descarca aplicatia pe orice telefon sau tableta cu android sau IOS. Plata se face prin Paypal, iar, pentru a descarca aplicatia trebuie sa va faceti un accont pentru o alta taraL U.K., Spania, U.S.A...
Pentru a primi un bonus de 0.50$ puteti folosi urmatorul cod:
9Xz184wg

| Yagami a răspuns:

Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani).

| clearyoumind a răspuns:

Eu fac bani cu afacerea GDI, e simplu, legal si poti genera un profit stabil si generos in scurt timp.este folosit de milioane de persoane din intreaga lume, documenteaza-te si ai sa vezi, in plus gasesti si destule dovezi de plata pe net.am incercat si alte metode dar asta mi se pare cea mai buna si nu iti trebuie decat 2-3 ore sa le petreci pe net,oricum as fi pierdut timpul aiurea navigand pe aici,asa il folosesc intr-un scop util, fac si bani si navighezhappynu te imbogatesti peste noapte, nimeni nu poate sa iti ofere o asemenea sansa doar stand in fata calculatorului, asta ar fi teapa pe fata, dar tot iti iei 300-400$ pe luna, bine, asta depinde doar de tine. daca esti interesat contacteaza-ma tatu.marius85.o zi buna!

| Ana137 a răspuns:

Poti incearca: http://paidviewpoint.com/? r=yb0tbe
E simplu:
1.Iti faci cont.
2.Raspunzi zilnic la cate un chestionar/survey scurt, de 10 intrebari.
3.Ai un TraitScore.Pe masura ce raspunzi la chestionare, acesta va creste.Incepe de la 500-800, iar obiectivul tau este sa-l aduci la 10.000.Pe masura ce scorul tau creste,vei primi mai multi bni pentru. fiecare chestionar la care raspunzi, si vei avea de semenea mai multe chestionare lac care sa raspunzi.O sa ia cv. timp, dar dac te tii de teaba si intri in fiecare zi si raspunzi la chestionar/e, o sa avansezi.
4.O data ce ai ajuns la suma min. de 20$, poti f usor sa-ti retragi banii prin paypal(de fapt cand te inregistrezi, ei o sa-ti ceara adresa de e-mail de paypal, dar poti sa i-o schimbi si pe parcurs).
6.Este unul dintre putinele site-uri despre care pot sa garantez 100% ca nu e tepa, chiar plateste.Este o companie de market research.

| JusTPauL explică (pentru Ana137):

Majoritatea plătesc, dar dacă ajung sa fac doar 10$pe luna nu își are rostul.

| sormad a răspuns:

Castiga bani tastand coduri. Inregistreaza-te aici http://asmoney.site/6454156059394/. La 150$ poti scoate banii prin Western Union, Pay Pal sau card. Succes.

| AlexViva2013 a răspuns:

Primesti oferte pe telefon, primesti si bani. Viva SMS este un serviciu gratuit prin care esti platit sa primesti SMS-uri publicitare. Tu alegi cate vrei. Daca recomanzi serviciul mai departe primesti bani cand primesc SMS-uri si prietenii tai. O echipa mare poate sa iti aduca o multime de bani. Nu trebuie sa cumperi nimic, nu platesti nimic, ai doar de castigat! http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g. Detalii si ajutor la Yahoo ID infobv(@yahoo.com). Succes! Am incercat, merge, garantat!

| Eusuntalelol a răspuns:

Buna! Am o aplicatie cu care poti face bani din like-uri
La 15$ poti retrage banii am incercat si eu si functioneaza 100%
Ai 12 postari pe zi, 12 share, 500 comm, 500 support si like nelimitat, profita de like urile nelimitate si mergi la pagina de acasa si da cat mai multe like, cand numai sunt postari dai refresh apasand pe casuta din colt si iti arata alte postati, unde vezi postari puse de cateva secunde fara comm lasa tu prima unu si unde vezi postari cu mai multe like uri intra pe cei care i-a dat like si da le follow, ca sa incepi sa primesti si tu
Hey, come join me at Tsū, the social that pays!
Tell them @gabriela.1 sent you.
https://tsu.onelink.me/znrO/3ef2b880
Succes!

| LaSorbe_Meredith_1983 a răspuns:

Program de afiliere