| DomnulMuratura99 a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar iphone 7 plus de la flanco, 100lei pe luna timp de 5ani, se va marii rata in fiecare luna? ca parca e prea ieftin.si daca da, cu cat? https://www.flanco.ro/apple-iphone-7-plus-128gb-4g-auriu .html. iar in luna august sau septembrie sunt oferte de reduceri?

3 răspunsuri:
| andrei6898 a răspuns:

Nu se va mari rata si reduceri o sa fie de Black Friday. Te sfatuiesc sa nu iti iei un telefon pentru care sa platesti rate de 5 ani deoarece se poate strica si o sa rămâi cu ratele. Încearcă ceva cu un pret mai accesibil sau la mana a 2a

| DomnulMuratura99 explică (pentru andrei6898):

Daca se strica am garantie pe acei 5ani, iar ca si display daca il sparg(ceea ce va fi mai greu din moment ce il voi proteja) se poate schimba

| andrei6898 a răspuns (pentru DomnulMuratura99):

Da dar de ce sa plătești 6000 de lei un telefon ce valorează aproape jumătate si care se devalorizează foarte repede