| Țoglă a întrebat:

Doresc să-mi fac un card de salariu la banca Transilvania sau ING și nu mă pot decide la care mai exact. Încă nu am reușit să aflu dacă bancile mă vor taxa dacă îmi alimentez cardul prin cash, eu primind salariul în fiecare lună în mână.

Care bancă mi-o recomandați pentru a-mi alimenta cardul în fiecare lună?

Mulțumesc, fundă

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Alege Banca Transilania.Eu colaborez cu ei de ceva timp si nu am avut probleme nici la depuneri nici la retrageri, asa ca ar trebui sa fie totul ok

3 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Alege Transilvania.

| Eva21 a răspuns:

Eu am lucrat la BCR si iti pot spune in mod sigur ca aici nu iti cere comision cand alimentezi cardul cu cash.
In mod normal asa ar trebui sa fie la orice banca. happy

| suntserios a răspuns (pentru Eva21):

Dar bcr are grija sa iti ia comision pe absolut orice dupa aia.