| Teodorescu_Rasvan_1997 a întrebat:

Exista cineva care a cumparat ponturi pentru. meciuri aranjate(pariuri sportive)de pe paginii de facebook.Au vreo siguranta sau sunt tepe?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Iti spun eu si sunt absolut sigur de asta: NU exista oameni care sa fi cumparat un meci si sa-l vanda pe facebook. Chestiile astea se fac mai sus, intre smecheri. Un parlit cu o pagina de facebook nu detine asa ceva. Daca o luam logic, tu daca ai avea un meci 100% sigur, un blat, ai sta sa-l vinzi cu 50 de lei pe facebook? Nu ti-ai pune absolut toata averea pe el, avand in vedere ca e "fixed"? Pe langa asta, avand destul de multa experienta in domeniul asta, crede-ma ca am vazut multe magarii, multi naivi care discutau cu respectivul pe chat pana ii virau banii. Dupa aceea erau lasati balta. In fine, ce sa-ti mai zic, sunt banii tai, faci ce vrei cu ei. Daca iti doresti, poti risca apeland la o asemenea persoana. Eu iti recomand, insa, sa nu. Ti-i recomand, de asemenea, pe Claudiu Hood si Flavius Dreghici, 2 dintre cei mai buni "tipsteri" din Romania. Poti sa-i cauti pe facebook daca doresti. Ei ofera ponturi gratis si au rezultate excelente.

| Teodorescu_Rasvan_1997 explică (pentru AFR81):

Mersi! plus ca ideea e ca un meci care are cota de 20, costa 100 euro(50e cand iti da meciu...50e mai dai daca a iesit), dar nu ma mai bag.

5 răspunsuri:
| Extraterestru2 a răspuns:

Hei! Toate ponturile alea sunt puse dupa inspiratia celor care le pun, nu ai NICIO SIGURANTA! Tu faci ce vrei, dar nu iti recomand sa faci prostia sa le dai banii alora. Multi dupa ce isi primesc banii, nu iti mai dau niciun ban.
Succes happy

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

TOATE sunt tepe! Ponturi 100 la 100 sigure NU EXISTA! Un adevarat parior isi calculeaza fiecare miscare si NU se gandeste in primul rand la castig! Acest instinct se obtine in ani de zile de pariat!

| IamPharell a răspuns:

Nu au nici o siguranta. Toate sunt Tepe. Daca vrei pe unul care pune bilete gratis, este skorpio1x2, el posteaza in fiecarezi o cota de 2-4 si are multe bilete verzi. Este foarte greu ca cineva sa aiba meciuri fixate. Nu mai sunt blaturile de odata. Deci te sfatuiesc sa nu dai la nimeni nici un ban. De ce crezi ca cei care vand ponturi ti-ar da tie un pont pe 1-2 milioane? Cand cota e de 100? Ar putea sa isi puna toata casa pe cota aia nu o sa o imparta cu altii.

| Omnitrix a răspuns:

Eu am cumparat deja 2 meciuri fixe cota 21 si 23 si au iesit amandoua, scoruri exacte..nu ma asteptam am luat multe tepe dar pagina asta e wow am castigat 850 ca nu am pariat mult de frica
https://m.facebook.com/sportsoddsonline