| Siennnnna a întrebat:

Fetele cu OnlyFans! Ce card folositi pentru a scoate banii? Eu am un card de debit de la Bcr, iar de doua saptamani imi tot apare un mesaj in care imi spune sa revin in 12 ore sau sa schimb cardul.

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cardul e activ, ai cv pe el? l-ai folosit? înscrie-te pe paypal si prin ei merge

| AnasiasiaMaria18 a răspuns (pentru RAY):

Cum pot sa ma conectez cu PayPal să-mi intre banii de pe onlyFans

| RAY a răspuns (pentru AnasiasiaMaria18):

Pur si simplu pui card paypal atasat contului de utillizator

| RAY a răspuns:

Nu judeca niciodata un om cu sistemul tau de valori impus de societate

| RAY a răspuns:

Pe mine da, nu ma laud dar am erectie si 30 de minute

| NotNamed a răspuns:

Merge merge treaba cu OnlyFans.ul? happy

| RAY a răspuns (pentru NotNamed):

Merge daca ai abonati, trebuie sa platesti un abonament acelei fete

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ca sa iti arate cateva nuduri sa platesti abonament
Oameni nebuni sunt atatea site-uri gratuite

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unu as plati daca ar face sexting cu mine dar nu sa vad video, video e plin netu plus am vr, e atat de real, ca in vis

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Parerea mea cauta o tipa simpla timida gen mai urata dar sincera
Sa vezi ce frumos e sa ai ceva a tau sa petreci timp cu ea sa faci tot impreuna

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe aia o sa o iubesc, ma refer asa pentru varsarea samantei

| Siennnnna explică (pentru NotNamed):

Merge merge

| Siennnnna explică (pentru RAY):

Fac si asta haha

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Pe cati bani

| Siennnnna explică (pentru RAY):

Este $5 abonamentul

| Siennnnna explică (pentru RAY):

Xxbeibiboo sunt pe Instagram?

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Dar cum o facem sexting?

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Nu iti vad fata, am si eu pretenti, sa ma atragi

| 1231242 a răspuns:

Cat exista cerere, vor exista si oferte...

| Siennnnna explică:

Ce nu stii este ca sunt foarte multe fete care prefera sa nu isi expuna partile intime. Iar daca o persoana decide sa faca asta, nu cred ca suntem noi in masura sa judecam. Fiecare e liber sa faca ce vrea, nu cred ca ti se schimba tie viata daca o tipa isi pune " gogoasa" pe netlaughing)

| Legion7X a răspuns (pentru Siennnnna):

Nu, se schimbă dar, Mai bună e o gogoasă reală, ce-i în mână nu-i minciună. laughing

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Cel mai bine e real, pana atunci e ok si ata

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Sa nu judecam pe alti prin valorile noastre de moralitate, ti am spus daca e sexting maine fac abonamentul

| Siennnnna explică (pentru RAY):

Nu mi se vede fata, pentru ca nu ma afisez. Doar de la gat in jos. Pot face si exceptii dar asta se discuta doar pe Only. Si da, se poate face si sexting, dar tot pe Only.

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Adica te pot suna, sa ne vedem? sa ne auzim?

| Siennnnna explică (pentru RAY):

Nu, totul se intampla prin mesaje in mediu online, dar pot trimite si videoclipuri contracost

| NotNamed a răspuns (pentru Siennnnna):

Adevărat...ai mare dreptate. Hai sa mergem cu totii pe strada in costumul Evei ca nu ni se schimba viata cu nimic.

| RAY a răspuns (pentru Siennnnna):

Eu vreau sa te aud, sa te vad, daca te sun cu video cat ceri?

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

Mai bine, te duci la profesioniste reale laughing

| Siennnnna explică (pentru NotNamed):

Nu merge nimeni pe strada in costumul Evei, calmeaza-te

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Covid plus hiv plus anexitate,nu ma risc, eu nu vreau asta, eu vreau sa fiu iubit si sa iubesc o fata fidela, sincera, serioasa, matura sa facem cv impreuna

| NotNamed a răspuns (pentru Siennnnna):

Dar de ce broken heart ca nu ne afecteaza viata cu nimic broken heart

| RAY a răspuns (pentru NotNamed):

Daca ar face sexting cu video, audio ar fi cool