| Asteroid a întrebat:

Fratilor am nevoie de ajutor...nu stiu ce sa fac, de unde sa incep, nu imi vine nici o idee, sunt un om simplu, dar cu ceva posibilitati financiare, am nevoie de idei pentru afaceri, vreau sa investesc in ceva, sau poate chiar sa deschid un mic business, nu stiu de unde sa incep, vreau sugestii, poate chiar cate o idee mai concreta. O sa incerc sa descriu in cateva cuvinte anturajul meu..Traiesc in Grecia, in Nauplio fosta capitala a Greciei, e un oras destul de frumos si plin de turisti, are chiar si plaja, port. Cu ce te poti ocupa in asa fel de oras? Poate as putea cumpara ceva din alta tara si sa vand aici? ..orice...rog idei!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide-ti o agentie de turism, si fa un parteneriat cu unitatile de cazare de acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| rocket a răspuns:

Ai cateva idei pe www.idei-de-afaceri.biz... ceva mai multe.

| anapricopi76 a răspuns:

E foarte buna si ideea ta, te incurajez.

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor! Multa bafta!

| boker a răspuns:

Incearca www.ereb.ro ai acolo cel putin cateva zeci de idei de afaceri. unele testate, altele netestate