| hkymbo a întrebat:

Fratilor aveti grija cu forax, am vazut ca multi vreti sa incercati majoritatea pierd cu forex oameni buni stiati ca 95%din toti incepatori care se inscriu pe forex pierd bani. Mai bine incercati un sait de PTC macar acolo daca va descurcati sa aduceti referrei pteti face bani frumosi doar dind clickuri pe reclame. incercati aici http://www.clixsense.com/? 3839988 inregistrativa si o sa vedeti ca merge succes

2 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Ai dreptate cu Forex-ul se pierd bani, nu stiu ce sa zic de click-uri, eu prefer afaceri mai palpabile sunt coordonator la o firma de cosmetice detalii gasesti aici www.ladys.wgz.ro si poti vedea catalogul aici www.catalogladys.wgz.ro daca sunteti interesati putm discuta pe mes, id meu e ioan_ionel

| emin3nt a răspuns:

Daca esti atent nu vei pierde www.forum-romania.eu/piata-forex