| AlexandruDan1996 a întrebat:

As vrea si fac niste bani. Pentru ca sa ma inscriu la Forex. Am auzit ca se fac bani frumosi. Pentru inscriere e nevoie de 100$. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iluzii! Ai jucat macar cu un cont demo sa vezi cit de repede se pot pierde banii? Vrei sa faci bani, ia si munceste! Scrie articole, proceseaza imagini, invata CSS/Java/HTML/PHP si lucreaza ca programator Web, fa data entry/research... sint o gramada de lucruri pe care le poti face. Succes!

| AlexandruDan1996 explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu HTML si putin CSS. Dar nu am gasit pe nimeni caruia sa ii fac un site si sa imi dea bani. Ma poti ajuta cu niste clienti?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sfatul meu este sa nu intrii pe forex.este nevoie de multe cunostinte pentru asa ceva.pana si profesionistii in domeniu pierd pe ruptele.

| debarba a răspuns:

Nu te lasa descurajat de altii care oricum nu au habar de ceea ce inseamna forex incerci 100$ si vezi ce poti. Daca stai rau cu inima nu iti recomand ca te vei lasa influentat de emotii. Incearca la ei http://www.iforex.ro/ oricum nu ai ce pierde. Iti faci cont depui 100$ si vei primi un cont gratuit dupa care daca consideri ca nu este de tine iti poti scoate banii depusi. Nu ai ce pierde.
Decizia este a ta in totalitate.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar că se pierd bani frumoși ai auzit?

| JBP a răspuns:

Cei de la plus500 http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/500plus.html iti ofera 50 de roni gratuit ca sa incepi iti recomand sa folosesti contul demo cu banii virtuali si sa citesti mai multe despre forex ca nu e chiar simplu. Bafta