| fadsfsdfsgsfdgsd a întrebat:

Hei TPU.

Incerc de mult sa fac bani online si pare ca nu exista nici o ramura care sa fie cat de cat promitatoare.
Citeam despre aplicatii Android, si firmele mari care fac asa ceva castiga foarte putini bani de pe urma lor, ce sansa as avea eu sa castig cat imi doresc?
Blogherii care au sute de mii de accesari ale paginilor castiga cateva sute de euro lunar
cei care fac muzica (beaturi ) le vand pe net cu 10 dolari ( si suna chiar bine )

Tot auzi chestia asta cum ca internetul in zilele noastre iti permite sa faci bani frumosi din fata monitorului! eu zic ca nu e deloc asa, nu iti ofera nici o oportunitate pentru un castig real -_- sunt extrem de putini cei care chiar au dat lovitura aici!
Voi ce spuneti? Aveti ceva idei?

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ideea este cea care conteaza. Ideea este cea care iti aduce cel mai mare succes (vezi flappy bird). Poti castiga bani facand aplicatii, voguri, etc daca ideea ta atrage mult.

| FaraNume1245 a răspuns:

Ce știi să faci pentru acei bani? Știi programare, baze de date, site-uri, retelistica, ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si asta si vezi cum e, si eu sunt inscrisa si deocamdata nu m-a dezamagit
link de inscriere

http://etimoney.bid/4639808230432/

| Jack20Wan a răspuns:

Tot ce trebuie sa faceți este sa va Jucați jocurile din aplicație strângeți tichete si apoi le transformați in dolari pe care puteți să i scoateți in PayPal, pe card când ajungeți la suma de 10 dolari. Dati pe link-ul asta https://www.winrgames.com/wgw/ref?code=3M5AD sa va descarcati aplicați, va Creați un cont și începeți sa va Jucați. Intrați in meniul jocului pe undeva pe acolo va apare "Invite Code" scrieți codul acesta 3M5AD si veți primi 10 dolari. Încearcă merita!

| MacBeth a răspuns:

Buna. Incearca urmatorul site http://ecomoney.win/3531231702388/.
Este un site serios. Dupa imi poti trimite un feedback cu parerea ta.