| PistaMatei a întrebat:

Stiti vreo metoda de a face bani online? Nu ma refer la cele gen click pe aceasta reclama si primesti 0. 00015 centi sau de cele cu refferali! Vorbesc despre cele in care ai baniigarantat(chiar daca suma ramane acceseasi mereu, sa stiu ca este sigur)sau o metoda in care venitul creste dar sa nu fie fake!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Munca, copilas, MUNCA! Daca ai habar programare/design/scris cum trebuie intr-o limba gen engleza (dar nu neaparat, se cauta si pe altele, dar mult mai putin), poti scoate destul de usor peste mia de euroi lunar cu 5-6 ore de munca zilnic. 5 zile pe saptamana, desigur. Dar MUNCA. Ca freelancer, desigur.

| KodrutZ a răspuns:

Cum ziceam, munca, nu rahaturi ca ce iti recomanda narodul asta de mai sus...

| ZEU93 a răspuns (pentru KodrutZ):

Munceste, munceste pe 800 de lei. O sa ajungi sa te adresezi cu "sefule" oricui iti va da niste amarati de 800 de lei in timp ce altii vor trai bine mersi din bani facuti usor.
P.S. Se scrie "nerod", macar scrie corect daca vrei sa ma simt jignit.

| KodrutZ a răspuns (pentru ZEU93):

Https://dexonline.ro/definitie/n%C4%83rod
Nu am zis nimic de 800 RON. Ma refeream la munca ca freelancer de acasa. Dar stai, scuza-ma, tu acum esti cu laptopul pe terasa in Ibiza din banii facuti cu cacatul ala de mg, asa ca nu vreau sa iti rapesc din pretiosu-ti timp.

| ZEU93 a răspuns (pentru KodrutZ):

Omul a cerut un site din care sa faca ceva bani online, i-am dat unul, nu inseamna ca traiesc din el, sunt doar niste bani facuti in plus. Unii traiesc din asta, altii prefera sa castige niste bani in plus (in dependenta de fiecare, cat poate).

| grab a răspuns:

Boss, daca stai bine cu o limba straina poate gasesti pe site-uri de freelance ceva de munca si la volum mare scoti cateva zeci de euro.

| Eastwood a răspuns:

Nu prea cred ca este, si daca ar fi nu ar fi rentabil!

| Gunoi a răspuns:

Sunt acele site-uri de redirecţionare dar nu sunt sigur şi ai nevoie de multe click-uri