| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU!
Vreau sa va intreb ceva. Nu stiti unde pot gasi proiecte pe calculator de unde sa rezulte si bani?

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Arunca o privire pe www.freelancer.com, sunt acolo postate mii de proiecte pe categorii, iti faci cont, si te bagi la ce proiect vrei cu ce suma vrei sa primesti si daca esti acceptata o sa fii anuntata

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Proiecte pe calculator? explica ce stii sa faci la ce te pricepi?

| meowlis a răspuns (pentru victorandrei):

Deocamdata, la nimic happy. As vrea sa incep cu proiecte mici, de ex. am vazut pe un site strain proiecte si mari si mici, iar la cele mici era anuntat ca se da un document cu mai multe site-uri, iar eu trebuie sa le verific, care sunt bune ori ba, si sa le trec intr-un doc. nou happy. Ceva de genu as vrea sa incep, sunt doar la inceput, dar cat mai repede posibil straight face.

| victorandrei a răspuns (pentru meowlis):

Arunca o privire pe www.freelancer.com, sunt acolo postate mii de proiecte pe categorii, iti faci cont, si te bagi la ce proiect vrei cu ce suma vrei sa primesti si daca esti acceptata o sa fii anuntata

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!