| RoByTzA63 a întrebat:

Hey, stie cineva cum se castiga bani pe YouTube? Adica cam cat si la cate vizuri sau la cate like-uri! Vreau sa stiu la ce sa castiga!

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

La noroc laughing, doar sa ai continut viral de mare interes, primesti o mica parte din profit si se plateste la 1000 de vizualizari o suma infima, dar daca ai milioane de vizualizari, se aduna. Gen Gangnam Style cand a aparut, in rest nu am auzit sa fie probleme cu plata, sunt promti si seriosi.

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Foarte greu si putin. Sume ceva mai mari poti castiga doar daca esti casa de discuri si producator de filme si pui pe youtube gratuit videoclipurile/filmele.