| nuconteaza0943 a întrebat:

Hey TPU, dacă pun 50 de lei la agenția SuperBet și sa presupun ca voi câștiga(500-600) din pariuri sportive, ii pot retrage? Din ce am citit trebuie sa mizezi de nu știu câte ori banii depuși sau nu stiu ce mama naibii ca să poți sa ii scoți, explicați-mi va rog daca putetihappy

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Atat timp cat depui banii si nu accepti nici un bonus poti sa faci ce vrei cu banii pe care ii castigi, dar daca depui si accepti diferite bonusuri acestea au de obicei niste conditii scrise pe undeva dar niciodata la vedere. Si majoritatea bonusurilor au conditii de rulaj, adica dupa ce castigi ceva trebuie sa rulezi de 10, 20, 30, 40 de ori valoarea bonusului ca sa deblochezi banii si de obicei ajungi sa cheltui si banii tai in incercarea de a debloca castigul.
Asadar fereste-te de bonusuri (poate parea o prostie dar e cel mai bine pentru tine si banii tai) si daca faci asta esti stapan 100% pe banii tai, faci ce vrei cu ei, ii inmultesti daca ai noroc sau te pricepi, ii retragi cand vrei etc.
Dar cel mai bine ia aia 50 de lei si du-te si da-i pe orice vrei tu : film, mancare, iesi la un suc. Pe termen lung e un castig.