| Anda_1844 a întrebat:

Hi! imi spuneti va rog niste oferte orange cu cat mai multe minte internationale.sau un abonament convenabil pentru convorbiri internationale? mersi:* FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| kiddutssa a răspuns:

Well, daca inca nu ai abonament poti sa iti faci unul de 4 euro delfin sa ai 200 minute Orange si 50 nationale si cu o optiune de 10 sau 20 minute internationale. In total ai platii pe luna undeva la 30 de lei. In cazul in care ai deja un abonament situatia se schimba in functie de abonamentul detinuthappy Daca vrei sa imi lasi numarul cand ajung la munca (sunt suerviser la call-center Orange) pot sa verific sa sa iti spun ce oferta de minute internationale ai putea sa primesti. Las-mi numarul intr-un mesaj privat si te ajut cu cea mai mare placerehappy

2 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Anda, daca vrei cu 11. 9 euro sa suni 3 luni pe gratis in Italia, Austria, Belgia, SUA, Canada, Australia, Grecia, etc. pai mergi pe VoipDiscount si fa-ti un cont, baga 10 euro +TVA 19% si vb 3 luni gratis de pe calculator pe fix. http://www.voipdiscount.com/en/calling-rates.html

| anka a răspuns:

Daca suni la 411 serviciul clienti vei primi toate ofertele care te intereseaza.